Beton Kalıbı Nedir

Beton kalıbı, sizi klasik ahşap kalıpları hazırlamaktan, keserden, çividen, telden kurtaran, istediğiniz şekli verebileceğiniz sağlam, zarif modern bir sistemdir. Sizin için ürettiğimiz hazır olan sistemi kolayca kurup içini betonla doldurur ve keyfini sürersiniz.

Neden Beton Kalıp

İnsan için bina yapma, barınma ihtiyacı insanlık tarihi kadar eskidir. Taşı, kerpici üst üste koyarak duvar yapma fikri belki de ilk insanları çok heyecanlandırmıştı. Ama bu fikrin binlerce yıldır uygulandığını biliyoruz. Peki neden insanoğlu 21. yüzyılda hala aynı sistemi kullanıyor Teknoloji, ilerleme, birikim inşaat sektörünü teğet mi geçti, cevabı HAYIR Beton sağlam bir malzemeyse ve ona şekil verilebiliyorsa teknolojiyi yanımıza alarak klasik sistemlerden kurtuluyoruz. Desenli, sağlam bir duvar; pratik bir uygulama için beton kalıpları yapıyoruz. Beton artık sadece bir harç değil duvarın balkonun minarenin sütunun kendisi oluyor..

Teknoloji Estetiğin Hizmetinde

Tarihi bir binanı önünden geçerken başımızı ona çeviren, eski olmasından çok zarafeti, güzelliğidir. Atalarımız bin bir emekle taşı işleyerek ona zarafet verdiler. Bir kumaş gibi nakış nakış işlediler Ama teknolojiye rağmen günümüzde evimiz sokağımız şehirlerimiz çirkinleşti.betonlaştık Ama suç betonda değil onu yanlış kullanan bizlerdeydi. Biz betonun kötü imajını da kurtarıyoruz. Ve diyoruz ki;

Siz Hayal Edin Biz Yapalım

Balkonunuzda bahçe duvarınızda tamamen sizin arzuladığınız bir görüntüye sahip olmak sizi heyecanlandırır mı Öyleyse siz isteyin biz yapalım. Dilerseniz elimizdeki hoş desenlerden birini seçin. İsterseniz firmanızın adını yazalım. Artık betondan laleler fışkırıyor. Palmiyeler boy veriyor. Köprü altlarından sular çağlıyor.

Bu Modern Sistemi Uygulamak Zordur Pahalıdır mı diyorsunuz

Biz de yanılıyorsunuz diyoruz. Kalıplarımız asla kullan-at bir malzeme değildir. 4-5 yıl deforme olmaz ve defalarca kullanabilirsiniz. Paranız çöpe gitmez ve kısa sürede kendini amorti eder. Kurulumu pratiktir ve özel bir ustalık-uzmanlık gerektirmez.

Bitmedi

Betonda ortaya çıkardığı modern zarif görüntüyü, desenleri istediğiniz renge boyayıp taçlandırabilirsiniz. Çünkü kalıplarımız size düzgün pürüzsüz kaliteli bir yüzey sunar. Size düşen de sadece bir dış cephe boyası alıp önce boyayı sonra da keyfini sürmektir

Öyleyse

İnşaat firmanız varsa ya da ustaysanız; minare, balkon ya da bahçe duvarı yapacak-yaptıracaksanız. beton kalıplarımız işinizi çok kolaştıracaktır.